Search
Generic filters

Stretnime sa na stanici!

Stretnite sa so svojimi priateľmi na  Košickej stanici! Vychutnajte si ešte pred odchodom vlaku atmosféru novej stanice, ktorá ponúka priestor na oddych a dobré jedlo. Ochutnajte kvalitné burgre a iné gastronomické novinky. Osviežte sa chutným remeselným pivom na pivných ochutnávkach, alebo zrelaxujte pri nákupoch či večerných koncertoch. Odchádza vám vlak a ste stále hladný? Skvelé jedlo na vás nečaká len na stanici. Cestu vlakom si môžete spríjemniť v reštauračnom vozni,s  mnohými gastronomickými novinkami. 
Už tradičným miestom stretnutí mladých Košičanov i cestovateľov, ktorí prechádzajú cez Stanicu Košice, je trendový streetfoodový koncept Food PARK na prízemí, kde si radi doprajú nielen lahodnú taliansku kávu TOSTINI spolu s chutným cheesecakom či domácim koláčom, ale aj rôzne druhy burgrov pripravované z čerstvých surovín tak, aby poskytli možnosť rýchleho, no kvalitného a chutného obeda alebo večere. Veľmi obľúbeným je taktiež tzv. Burger mesiaca navrhovaný známou osobnosťou Košíc.

Food PARK

Na košickej stanici sa pri vašich stretnutiach okrem dobrého jedla dočkáte aj množstva akcií a dobrej zábavy. V Staničnom Pivovare sa nielen dobre najete vďaka modernej trendovej kuchyni, rovnako máte možnosť ochutnať z množstva remeselných pív od lokálnych dodávateľov, ktoré sú na čape neustále obmieňané podľa sezónnej ponuky. Okrem toho vám táto reštaurácia ponúka rockové koncerty a špeciálne ochutnávky pivných špeciálov, ktoré si Košičania rýchlo obľúbili.

Staničný Pivovar
Staničný Pivovar

Po rekonštrukcii a zmodernizovaní hlavnej staničnej haly nájdete na hlavnej vlakovej stanici v Košiciach okrem príjemného miesta na čakanie aj nákupné centrum, kde nájdete všetko čo potrebujete a to dokonca aj počas sviatkov, kedy je stanica otvorená. Nakúpiť si môžete pohodlne po ceste z práce, do práce či na výlet. Širokú ponuku sortimentu poskytuje pre Košičanov viac ako 20 predajní. Neodmysliteľnou súčasťou stanice sú Minipotraviny, Lidl, Food PARK, Staničný Pivovar, Bistro, lekáreň, Pepco, Pinky club, kaderníctva GOLD a Icones, ku ktorým pribudli nové predajne Flying Tigher, kníhkupectvo Knihy pre každého, predajňa outdoorového oblečenia ZAJO a najnovším otvoreným konceptom sa stala NORMA domáce potreby.

Príjemné zážitky však nemusia končiť už na stanici. Vo svojich stretnutiach môžete pokračovať aj po nástupe do vlaku, kde vás v reštauračnom vozni čaká okrem príjemného prostredia množstvo noviniek, ktoré prinášajú do menu vo vašom vlaku chute svetovej gastronómie. Počas svojej cesty si môžete dopriať popri výbornom jedle taktiež obľúbené pivá zo Staničného Pivovaru.

Stretnite sa so svojimi priateľmi na  Košickej stanici! Vychutnajte si pred odchodom vášho vlaku atmosféru novej zrekonštruovanej stanice, ktorá ponúka priestor na príjemný oddych, kvalitné nákupy, či posedenie pri káve alebo sa príďte na Stanicu Košice zabaviť večer s priateľmi pri rockových koncertoch, dobrom pive a burgroch.


pata

Stanica Košice

Stanica Košice je jedinečný projekt malého nákupného centra, ktoré sa nachádza priamo na Železničnej stanici v Košiciach.

Stanica Košice © / Všetky práva vyhradené

2021