fbpx

OSLÁVTE S NAMI PRVÉ NARODENINY STANIČNÉHO PIVOVARU

Staničný Pivovar, jedna z najobľúbenejších prevádzok na vynovenej Stanici Košice, bude 26. októbra oslavovať svoje prvé narodeniny. Nenechajte si ich ujsť! Pozrite sa, čo vás počas narodeninových osláv na stanici čaká.

Prvé narodeniny Staničného Pivovaru na Stanici Košice sú určite dobrým dôvodom na poriadnu oslavu. Aby si naše narodeniny mohli užiť všetci nadšenci dobrého piva a jedla pripravili sme bohatý program plný skvelých pivných akcií, gastronomických noviniek sprevádzaných koncertom Tomiho Furmaníka a tanečnými vystúpeniami folklóristov z Margecian.


Narodeninové oslavy v Staničnom Pivovare odštartujú už v pondelok 21. októbra uvedením špeciálneho narodeninového menu a piva značky Palatín za výbornú cenu. Toto špeciálne pivo s názvom Palatín je venované Jurajovi Thurzovi, palatínovi Uhorska a slávnemu bojovníkovi proti Turkom. Príjemná vôňa, kompaktná pena a jantárová farba tohto piva vám zaručí skvelý pivný zážitok už po prvom dúšku. Po narodeninovom týždni, ktorý pozvoľna odštartuje oslavy, bude sobota doslova nabitá skvelým programom. V sobotu podvečer sa o slávnostnú atmosféru postarajú margecianski folklóristi z FSK Jadlovec a Tomi Furmaník svojím akustickým koncertom. Aj pre milovníkov tradičného piva máme pripravenú narodeninovú akciu. Špeciálnym narodeninovým pivkom bude počas soboty 26. októbra Staničná 10tka, ktorá bude čapovaná iba za 1 euro.


Reštaurácia Staničný Pivovar sa vďaka svojej skvelej pivárenskej atmosfére, výbornému výberu pív, koncertom a ochutnávkam pivných špeciálov stala neodmysliteľnou súčasťou každodenného života Košičanov, ktorí si sem chodia vychutnávať nielen chutné obedové menu, ale i posedieť s rodinou či priateľmi pri dobrom pivnom moku a večerných koncertoch. Táto štýlová moderná reštaurácia už od svojho otvorenia v roku 2018 ponúka svojim zákazníkom zážitky vďaka modernej svetovej gastronómii, no v jej špecialitách nájdete i tradičné halušky, kačacie a husacie hody alebo atraktívne, vždy vynovované burgre pre fajnšmekrov. V priestoroch inovatívnej reštaurácie na netradičnom mieste, v budove železničnej stanice, na vás čaká nádherný výhľad, milá obsluha, šikovní kuchári a naši pivní experti, ktorí vám radi pomôžu pri výbere pív. K dobrému jedlu neodmysliteľne patrí aj dobré pivo. Tie naše si dávame variť v okolitých pivovaroch ako napríklad Staromestskú 12° v pivovare Herrenwald či Icečko v Good Times. Naše pivá od otvorenia Staničného Pivovaru inšpirované dlhoročnými skúsenosťami Ing. Ladislava Kovácsa, ktorý pre Staničný Pivovar pripravil receptúry na ležiaky Staničnú 10°, Prednostu 12°, a taktiež tmavé pivo Depo 12°.

Na Stanici Košice si tak Košičania i cestujúci z iných kútov Slovenska môžu dopriať nielen kvalitné nákupy vďaka takmer 30tim prevádzkam, ale i chutné jedlá doplnené remeselnými pivami a pivnými špeciálmi v Staničnom Pivovare. Veríme, že s nami naše narodeniny poriadne oslávite aj vy a užijete si pripravený program i skvelé pivné akcie.

pata

Stanica Košice

Informácie o vlakoch

Stanica Košice je jedinečný projekt nákupnej pasáže, ktorá sa nachádza priamo na železničnej stanici v Košiciach.

Stanica Košice © / Všetky práva vyhradené

2023