7. TAGLIATELLE POMODORO SO ŠŤAVNATÝM KURAŤOM A SLANINKOU – VIDEO RECEPT

Ingrediencie

– 400g kuracie prsia

– 100g plátky slaniny

– Soľ

– Korenie

– Olivový olej

– 3 strúčiky cesnaku

– 1ks chilli paprička

– 400g krájané paradajky v konzerve

– 50g bylinky(vňať, bazalka)

– 500g tagliatelle

– 100g parmezán

Postup

Osolenú vodu na vyvarenie cestovín necháme zovrieť. Medzi tým si umyjeme a osušíme kuracie prsia, osolíme, okoreníme a obalíme plátkom slaninky.Takto obalené mäso zabalíme do potravinárskej fólie. Do vriacej vody dáme variť cestoviny a do tej istej vody vložíme aj zabalené mäso. Do väčšej panvice nalejeme olej a nasekáme cesnak.

Chilli papričku rozrežeme pozdĺžne na polovicu a vyberieme jadierka.Tiež nasekáme a spolu s cesnakom jemne opražíme a zalejeme paradajkami. Prilejeme aj cca 1dcl vody. Necháme zovrieť a odstavíme. Uvarené cestoviny scedíme, odkvapkáme a vložíme do omáčky. Mäso vyberieme z vody a z fólie. Na panvičke s troškou oleja opečieme cca 4 minúty. Kým sa mäso opeká tak cestoviny s omáčkou zmiešame a pridáme aj nasekané bylinky a nastrúhaný parmezán.

Štatút – Veľká letná súťaž

ŠTATÚT SPOTREBITEĽSKEJ SÚŤAŽE – „VEĽKÁ LETNÁ SÚŤAŽ“   I.            Úvodné ustanovenia 1.      Spoločnosť RAIL Group a.s., Mlynské Nivy 36, 821 09 Bratislava, IČO: 36587826, zapísaná v Obchodnom registri 1. januára 2005, Obchodný

Zobraziť článok »
pata

Stanica Košice

Informácie o vlakoch

Stanica Košice je jedinečný projekt nákupnej pasáže, ktorá sa nachádza priamo na železničnej stanici v Košiciach.

Stanica Košice © / Všetky práva vyhradené

2022