Najnovším prírastkom na Stanici Košice je ZAJO

 Medzi prevádzky na Stanici Košice najnovšie pribudol koncept ZAJO outdoor, ktorý obľubuje veľké množstvo cestovateľov na celom svete. Z jeho umiestnenia na našej stanici sa tešia najmä tí, ktorí museli za touto značkou cestovať až do ďalekého Popradu, no dnes sa im ZAJO priblížil priam na skok. Už počas prvého dňa do ZAJA zamierilo mnoho z vás tak dúfame, že sa tejto novej prevádzke bude u nás dariť a svojim kvalitným tovarom a širokým výberom bude tešiť svojich zákazníkov dlhý čas.NA POČIATKU BOLI „GOLFKY“

Spoločnosť ZAJO bola založená 1. júla 1996 Jurajom Králikom v provizórnych garážových podmienkach. Podnetom na začiatok bol nedostatok klasických turistických nohavíc, známych ako „golfky“, na slovenskom trhu. Pre pragmatickú potrebu jedinca: „byť v prírode v suchu“, sa začala éra momentálneho lídra outdoor-ového oblečenia na Slovensku.

MÁME TOHO MNOHO ZA SEBOU, NO EŠTE VIAC PRED SEBOU

Z počiatočného jedného modelu turistických nohavíc sa s postupom pribúdajúcich rokov stal široký sortiment oblečenia pre všetky aktivity spájajúce sa s prírodou, ale aj trávenia voľného času. Do kolekcie pribudlo hardware-ové vybavenie ako sú stany, či batohy. Stále rozširujúca sa kolekcia reflektuje aktuálne trendy a potreby nielen tuzemského, ale aj svetového trhu. V kolekcii sa stále viac presadzujú high-end materiály od renomovaných spoločností ako sú Polartec, eVent, Sympatex či Schoeller. Zipsy – dôležitá súčasť každého výrobku, sú dodávané výhradne spoločnosťou YKK (Japonsko).ZÁRUKA KVALITY

Zmenami prešiel aj design výrobkov a propagačných materiálov spoločnosti. V roku 2007 nastala zmena v logo type a spoločnosť sa akreditovala na ISO 9001 a ISO 14001. Dôkazom kvality výrobkov značky ZAJO je spolupráca na rôznych mediálnych projektoch (Celebrity Camp, Miss Universe 2008, odievanie redaktorov väčšiny televíznych staníc na Slovensku), ako aj množstvo sponzorovaných expedícií do všetkých kútov sveta (Lipari, Himaláje, Tilichopeak a ďalšie).

Z CHVOSTU NA VRCHOL

V súčasnosti má značka ZAJO zastúpenie vo viac ako 60-tich predajniach na Slovensku a vo viac ako 17 krajinách sveta. Na počiatku bol jeden druh turistických nohavíc a v súčasnosti je to viac ako 230 modelov oblečenia a hardware-u.

pata

Stanica Košice

  • +421 901 234 567
  • info@stanicakosice.sk
  • Staničné námestie 11, 040 01 Košice
Stanica Košice je jedinečný projekt malého nákupného centra, ktoré sa nachádza priamo na Železničnej stanici v Košiciach.

Stanica Košice © / Všetky práva vyhradené

2020